השיטות הכי טובות להתמודד עם מסעדות ויציאות בתהליך ירידה במשקל!

יעל ושחר אוכלים קוראסונים וכריך ומחייכים

 

השיטות הכי טובות להתמודד עם מסעדות ויציאות בתהליך ירידה במשקל!

 

בואו נדבר על זה,

אז יצא שהחבר׳ה ארגנו ארוחת ערב ספונטנית או שאתם יוצאים לדייט הערב, מה עושים עכשיו?

איך משלבים את כל היציאות האלה בתהליך הירידה במשקל? 

לא תמיד נצטרך לחרוג מהתפריט באופן דרסטי – בואו נלמד איך עושים את זה נכון!

 

הכנו לכם כמה טיפים שכדאי לכם לשנן:

1.לא להגיע מורעבים לארוחה! – כשאנחנו רעבים מאוד הראש לא חושב והרבה יותר קשה לקבל החלטות הגיוניות. ולכן ההמלצה שלנו היא לאכול ארוחה קטנה לפני הארוחה הגדולה.

נשמע הזוי, נכון? אבל האמת היא, שאם לא נגיע מורעבים לארוחה, זה יכול לחסוך לנו מאות קלוריות שלא היינו שמים לב אליהן בכלל!

 

2.שתיית כוס מים לפני שמתיישבים לאכול– שתייה של 1-2 כוסות מים תפחית את רמות הרעב ותעזור לנו בהפחתת צריכת המזון וקבלת החלטות נכונות יותר.

 

3.לבחור למלא את הצלחת קודם כל בחלבון וירקות – בנוסף ליתרונות הרבים שיש לחלבון בגופנו הוא גם אב המזון הכי משביע. תהיו ״קנאים״ לחלבון שלכם, ולעומת זאת אל תתנזרו מפחמימות וקינוחים 🙂.

 

4.חוק הצלחת – ממלאים צלחת אחת ונהנים ממנה, אך נמנעים מלנשנש היישר מהצלחות במרכז השולחן. כך נוכל להיות מודעים לכמויות שאנו צורכים.

 

5. חכו רגע– לפני שלוקחים עוד אוכל כמנה נוספת, מניחים את הסכום, ממתינים מספר דקות ומוודאים שאנחנו אכן עדיין רעבים.ייתכן שלאחר מס' דקות של המתנה נגיע למסקנה שאיננו רעבים יותר. במידה וכן, ממלאים שוב את הצלחת במנת חלבון וירקות (וחוזרים לחוק מס׳ 4 – חוק הצלחת 🙂)

 

6. אכילה איטית – כאשר אנו אוכלים לאט, אנו מודעים הרבה יותר לתחושות השובע שלנו.

 

7. לשאול שאלות – חשוב לשאול את עצמנו שאלות לאורך הארוחה –  האם שבעתי? האם הגעתי לתחושה נעימה בבטן? זכרו תמיד שבסוף הארוחה נרצה להגיע למצב בו אנחנו שבעים אבל עם זאת ללא תחושת כבדות ועייפות . 

 

7. התנהלות במסעדה – תמיד נוכל לבקש את הרטבים של המנה בצד, כך יותר קל לשלוט על כמויות הרוטב שאנו מכניסים למנה שלנו. דבר נוסף שאפשר לעשות הוא לשאול את המלצר מה גודל המנה שמגיעה כדי לקבל אינדיקציה לכמות הנאכלת.

 

ודבר אחרון והכי חשוב – ללמוד להנות ולא לפחד מאירועים כאלה!

 

המטרה שלנו ב BOUNCE היא לגרום לכם להבין איך משלבים את החיים האמיתיים בתהליך ולא איך להתנזר מהם.

 

הלמידה הזו היא תהליך בפני עצמו שדורש תרגול. אתם תשתפרו בו מפעם לפעם, ועל כן תהיו סלחניים כלפי עצמכם גם אם בהתחלה זה לא מתנהל בדיוק כמו שרציתם ודמיינתם!

 

אנחנו מאמינים שרק ככה תוכלו לשמר את התוצאות שתגיעו אליהן, אחת ולתמיד!

 

טיפים, המלצות, ידע, כלים מקצועיים ומנטליים נוספים מחכים לכם בסדנה שלנו יוצאים מהלופ!

אנו משתמשים בקובצי Cookie באתרנו בכדי להעניק לך את החוויה הרלוונטית ביותר על ידי זכירת העדפותיך וביקורים חוזרים. בלחיצה על "אישור" אתה מסכים לשימוש בכל העוגיות.

×